Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Urząd na medal

W miniony weekend w Ciechocinku obchodzono XII Krajowe Święto Spółdzielczości Bankowej oraz 110 – lecie Bankowości Spółdzielczej na Kujawach Wschodnich, zorganizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych (KZBS) i Kujawsko – Dobrzyński Bank Spółdzielczy (KDBS).

W trakcie uroczystości Urząd Gminy Lubanie uhonorowano Złotym Medalem im. Franciszka Stefczyka (na zdjęciu) nadany przez Kapitułę Medalu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

- To jedno z ważniejszych wyróżnień w naszej branży, które przyznawane jest przede wszystkim za propagowanie inicjatyw gospodarczych oraz wspieranie rozwoju bankowości spółdzielczej, a gmina Lubanie jest jedną z czołowych w regionie, z którą współpraca przynosi obopólne korzyści. Dość powiedzieć, że dobrze rozumiana współpraca w znacznym stopniu odmieniła centrum Lubania, w którym powstała nasza placówka z przyległą infrastrukturą, a jakość świadczonych przez nas usług nabrała nowoczesnego charakteru - powiedział Cezary Maciejewski, prezes Zarządu KDBS.