Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Weź udział w konsultacjach

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych „Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020”. Zebrane opinie i wnioski będą niezwykle istotne przy budowaniu Strategii, która swoimi działaniami obejmie miasto Włocławek oraz gminy je otaczające. Twój głos się liczy!

Konsultacje przebiegać będą dwutorowo:

  1. Od 14 sierpnia do 5 września br. będzie można zgłaszać swoje wnioski do uwzględnienia w procesie budowy Strategii za pomocą dedykowanego formularza. Jest on dostępny:

Wypełniony drukowany formularz prosimy umieścić w przeznaczonych do tego urnach w urzędach gmin lub o wysłanie pocztą elektroniczną na adres wloclawek@ageron.pl lub pocztą tradycyjną na adres Ageron Polska, ul. Starościńska 1b lok. 18, Warszawa 02-516.

 

  1. W pierwszym tygodniu września zorganizowane zostaną otwarte spotkania konsultacyjne z mieszkańcami. Ich celem będzie prezentacja i dyskusja dotycząca rozwiązań proponowanych w ramach projektu dokumentu „Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

Spotkania odbędą się w:

  • • Brześciu Kujawskim; 2 września br., godz. 14.00, Brzeskie Centrum Kultury, Narutowicza 15;

  • • Dobrzyniu nad Wisłą; 3 września br., godz. 13.00, Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, sala konferencyjna, Szkolna 1;

  • • Włocławku; 4 września br., godz. 13.00, sala nr 4, Urząd Miasta Włocławek -budynek B , Zielony Rynek 11/13.