Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 w imieniu władz samorządowych Gminy Lubanie składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i kreatywności. Owocnej współpracy w przyjaznej i bezpiecznej szkole.
Wam, drodzy Uczniowie życzę, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Niech czas spędzony w szkolnych murach będzie fascynującą drogą w poszukiwaniu siebie.
W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego z przyjemnością informujemy Państwa o pracach przygotowawczych do rozpoczęcia nauki w roku 2017/2018. Wszystkie szkoły zyskały odświeżone i gotowe na przyjęcie uczniów klasy lekcyjne. Szkoła Podstawowa w Przywieczerzynie w związku z przyszłorocznym 90-cio leciem została dodatkowo odnowiona. Budżet na prace remontowe wykonane w ramach prac publicznych wyniósł niespełna 5 tys. zł. Kwota ta została wykorzystana na gruntowną odnowę elewacji.